Офтальмологія

Ветеринар офтальмолог (ветеринар окуліст) – це лікар, який займається діагностикою, лікуванням, профілактикою органів зору у тварин.

Консультація та прийом у ветеринара офтальмолога необхідні, якщо: ви помітили, що ваш вихованець занадто часто примружує очі, є опущення повіки, проявляється сльозотеча, виділення з очей, виражений кон'юнктивіт або у разі травм органів зору вашої тварини.

Офтальмологія, мабуть, найбільш показова і ефектна частина нашої роботи. Лікар, який вилікував захворювання очей у тварини, набуває 100% і непохитної довіри у власників тварини. Ми й самі часто дивуємось неймовірним регенеративним здібностям ока тварини. Переважна більшість офтальмологічних проблем тварин пов'язана із захворюванням слизової оболонки ока та рогівки. Багато хвороб очей протікають з однаковими клінічними симптомами, але шляхи вирішення цих проблем можуть бути різними. На жаль у сучасних кішок і собак дійсно багато проблем з очима і "може бути щось покапати?" зазвичай не допомагає. Зверніться до лікаря і нехай він подивиться вам у вічі. В офтальмології найчастіше години, а не дні або тижні визначають прогноз. Нехай ваші вихованці дивляться на Вас ясними та здоровими очима.

У нашій клініці Ви завжди можете отримати консультацію та допомогу у дипломованого лікаря офтальмолога.